UAB „Juodeliai“ – Lietuvos verslo lyderių trejetuke: įvertinimą lėmė toliaregiškos investicijos

Viena lyderiaujančių medinių padėklų elementų gamintojų Europoje „Juodeliai“ reitinge „Lietuvos verslo lyderiai 500“ (LVL 500) užėmė trečią vietą. Pasak reitingą sudariusio naujienų portalo „Verslo žinios“, tarp lyderių matomos itin sėkmingai rinkos situacija pasinaudojusios, toliaregiškus sprendimus priėmusios, priemones diegusios ir veiklos efektyvumą padidinusios įmonės.

Reitinge „Lietuvos verslo lyderiai“ visų pirma buvo įvertintas įmonių pajamų ir pelno augimas. Atsižvelgta ir į kitus verslo lyderiams būdingus parametrus, pavyzdžiui, veiklos efektyvumą ir darbuotojams, kurių įmonėje praėjusių metų pradžioje dirbo 591, sukuriamą naudą. Taip pat įvertintas „Juodelių“ skaidrumas, indėlis komunikuojant apie savo patirtį ir ugdant verslo bendruomenę.  

Anot įmonės vadovo Petro Jašinsko, tai yra nuoseklaus įmonės, turinčios 30 metų patirtį, darbo rezultatas. Jį pasiekti padėjo investicijos į gamybinių technologijų kūrimą, atidarytas ir įsisavintas Marijampolės gamybos padalinys, kuris bendrai įmonės gamybinius pajėgumus leido padidinti 2,5 karto. Šios investicijos taip pat sudarė galimybę iš tos pačios žaliavos gaminti didesnės vertės produktus. Be to, optimizuoti gamybos procesai leido pasiekti šimtaprocentį žaliavų sunaudojimą ir išvengti gamybinių atliekų. Įmonės efektyvumui bei kitiems rodikliams įtakos turėjo ir pertvarkyta verslo struktūra, išgryninti „TMV Capital“ įmonių grupės, kuriai priklauso „Juodeliai“, tikslai bei atsakomybės.

„Juodeliai“ džiaugiasi šiuo įvertinimu ir dėkoja darbuotojams už indėlį į šį pasiekimą.

Daugiau skaitykite

No items found.