UAB „Juodeliai“ jau ketvirtą kartą dalyvavo Dubajuje vykstančioje parodoje „Dubai WoodShow 2023“

Viena lyderiaujančių medinių padėklų elementų gamintojų Europoje „Juodeliai“ jau ketvirtą kartą savo gaminius pristatė kasmetinėje „Dubai WoodShow“ parodoje, kurioje dalyviai iš viso pasaulio dalijasi medienos ir medienos apdirbimo pramonės naujienomis, eksponuoja medienos gaminius ir alternatyvias žaliavas. Šiais metais kovo 7–9 dienomis vykusi paroda subūrė apie 400 parodos dalyvių iš daugiau nei 130 skirtingų šalių.

Tarptautinėje parodoje, į kurią susirenka medienos pramonės atstovai ir šia sritimi besidomintieji, „Juodelių“ stendą aplankė per 100 gamintojų ir prekybininkų atstovų iš 26 šalių (daugiausia iš Jungtinių Arabų Emyratų, Indijos, Izraelio, Saudo Arabijos, Egipto, Omano, Bahreino). Įmonės atstovai lankytojams pristatė greičiausios pasaulyje trumpųjų pakavimo elementų gamybos linijos pajėgumus, suteikė galimybę leistis į virtualų turą po įmonės produkcijos sandėlį.

„Juodeliai“ dėkoja parodos organizatoriams už profesionalų renginį, o dalyviams – už susitikimus ir susidomėjimą produkcija. Įmonė džiaugiasi ne tik galėdama plėsti potencialių klientų ir partnerių ratą, bet ir stiprinti verslo santykius su dabartiniais klientais.

No items found.