UAB „Juodeliai“ dalyvavo „Dubai WoodShow 2024“: modernus stendas, tūkstančiai lankytojų ir susitikimai su klientais

Viena lyderiaujančių medinių padėklų elementų gamintojų Europoje UAB „Juodeliai“ kovo 5–7 dienomis jau penktą kartą dalyvavo medienos pramonės parodoje „Dubai WoodShow“. Jubiliejinis, 20 kartą Dubajuje įvykęs vienas didžiausių medienos sektoriaus renginių pasaulyje šiemet vėl pritraukė šimtus dalyvių ir tūkstančius lankytojų.

„Dubai WoodShow 2024“ organizatorių duomenimis, didžiausio Jungtinių Arabų Emyratų miesto Dubajaus parodų centre „Dubai World Trade Center“ vykusiame renginyje savo produkciją ir teikiamas paslaugas šįkart pristatė 682 dalyviai iš 132 pasaulio valstybių. Norėdamas sužinoti daugiau apie medienos pramonę, gaminius, alternatyvias žaliavas ir naujoves, susipažinti su sektoriaus atstovais iš įvairių šalių, parodoje iš viso apsilankė 14 581 lankytojas.

Daugiau sužinoti apie gaminamą produkciją UAB „Juodeliai“ lankytojus kvietė ryškiu bei moderniu stendu. Jame buvo galima pamatyti ne tik produkcijos pavyzdžius, bet ir su virtualios realybės akiniais iš aukštai pažvelgti į gamybos procesą Marijampolėje veikiančiame padalinyje.

„Dubai WoodShow 2024“ dalyvavę UAB„Juodelių“ atstovai akcentavo, kad ši paroda – galimybė susitikti su esamais klientais ir užmegzti naujus verslo santykius su potencialiais užsakovais iš įvairių pasaulio valstybių. Jau dabar įmonė 89 procentus savo produkcijos eksportuoja į 41 valstybę Europoje, Azijoje, JAV ir Šiaurės Afrikoje.

No items found.