UAB „Juodeliai“ dalyvaus vienoje didžiausių medžio pramonės parodų pasaulyje „Dubai WoodShow 2024“

Viena lyderiaujančių medinių padėklų elementų gamintojų Europoje „Juodeliai“ jau penktą kartą savo produkciją pristatys kasmet vykstančioje parodoje „Dubai WoodShow“. Šįkart medienos pramonės profesionalus iš viso pasaulio pritraukiantis renginys vyks kovo 5–7 dienomis didžiausio Jungtinių Arabų Emyratų miesto Dubajaus parodų centre „Dubai World Trade Center“, „Juodelių“ stendas – Nr. C-05A (6 salė).

„Dubai WoodShow“ paroda kasmet suburia medienos pramonės gamintojus, tiekėjus ir prekybininkus iš viso pasaulio. Vien praėjusiais metais šis renginys sutraukė 412 dalyvių iš136 valstybių ir beveik 11 tūkst. lankytojų.

Kaip teigia „Juodelių“ atstovai, tai visame pasaulyje žinomas medienos pramonės atstovų susitikimo taškas, kuriame eksponuojamos medienos apdirbimo pramonės naujovės, medienos gaminiai ir alternatyvios žaliavos. Dalyvaujant tokiuose renginiuose galima pristatyti įmonės produkciją potencialiems klientams ir sustiprinti verslo santykius su dabartiniais klientais, keistis idėjomis apie naujoves rinkoje ir pasisemti įkvėpimo naujiems darbams.

Pernai „Juodelių“ stende buvo pristatyta ne tik įmonės produkcija, bet ir buvo galima leistis į virtualų turą po įmonės produkcijos sandėlį.

Norint apsilankyti parodoje bei „Juodelių“ stende ir šiemet, kviečiame registruotis http://bit.ly/3So3Pkd

No items found.