UAB „Juodeliai“ atstovai grįžo iš tarptautinės miškų ir medienos pramonės parodos „LIGNA 2023“

Greitai trisdešimtmetį minėsianti viena iš lyderiaujančių medinių padėklų elementų gamintojų Europoje „Juodeliai“ nuolat investuoja į naujausias technologijas, todėl apsilankymai pasaulinėse parodose kasmet išlieka prioritetine veikla. Neseniai gausi įmonės delegacija sugrįžo iš tarptautinės parodos „LIGNA 2023“, kuri vyko 2023 m. gegužės 15–19 d. Vokietijoje.

Kas dvejus metus vykstanti viena didžiausių ir aktualiausių pasaulyje miškininkystės ir medienos pramonės sektorių parodų „LIGNA“ pritraukia daugiau nei 90 000 lankytojų, kurie domisi naujausiomis sektoriaus tendencijomis bei aktualiausiomis produktų naujovėmis. Be daugybės žinomų kūrėjų, šiemet pirmą kartą „LIGNA“ renginyje dalyvavo ir nemažai startuolių. Daugiausia parodos dalyvių atvyko iš Vokietijos, Italijos, Austrijos, Turkijos, Ispanijos, Kinijos, Slovėnijos, Danijos, Švedijos ir Nyderlandų. Daugiau nei 114 000 kvadratinių metrų parodų plote produktus pristatė daugiau nei 1 300 įmonių iš 47 šalių. „LIGNA“ aprėpė platų spektrą medienos pramonės temų – nuo žaliavos iki galutinio produkto (medienos apdirbimo staklės ir jų sistemos, nauji įrankiai ir darbo metodai, skaitmeniniai įrankiai bei didelio našumo pramoniniai robotai ir pan.).

„Juodelių“ delegacija, kurią šiais metais sudarė gausus būrys technikos ir kitų sričių specialistų, tikina, kad tarptautinė paroda „LIGNA“ yra puiki galimybė užmegzti verslo kontaktus bei proga susitikti ir aptarti verslo projektus su jau esamais partneriais.

No items found.