Nuo šiol įmonę UAB „Juodeliai“ IT klausimais konsultuoja ir naujausių technologijų diegimu rūpinasi UAB „TMV Competence center“

Sparčiai auganti ir „Juodelius“ valdanti įmonių grupė „TMV Capital“ šių metų pavasarį įsteigė IT kompetencijų centrą – „TMV Competence center“.

IT kompetencijų centras įsteigtas siekiant skaitmenizuoti įmonių grupės verslo procesus, gerinti grupės įmonių efektyvumą, didinti produktyvumą bei stiprinti įmonių konkurencinį pranašumą. IT kompetencijų centre bus centralizuotai valdomi visi IT funkcijų palaikymo ir plėtojimo procesai.

Naujojo IT kompetencijų centro įkūrimas paskatino grupės įmonių IT skyrių restruktūrizavimą – ne išimtis ir „Juodeliai“. Nuo šiol visais įmonės IT klausimais rūpinsis naujasis kompetencijų centras. Prie įmonės „TMV Competence center“ vairo stojo ilgametę tarptautinę patirtį IT sektoriuje turintis Nerijus Kemežys. Jis su savo komanda yra atsakingas už „Juodelių“ ir kitų grupės įmonių IT plėtrą, verslo procesų modernizavimą.

Po „Juodelių“ IT skyriaus pertvarkos medienos perdirbimo įmonėje lieka einamuosius klausimus prižiūrintys IT administratoriai, o kiti įmonėje dirbantys IT specialistai buvo pakviesti prisijungti prie naujosios „TMV Competence center“ komandos. IT kompetencijų centras papildomai į savo komandą planuoja kviesti aukštos kvalifikacijos IT specialistų iš įvairių sričių: programinės įrangos kūrėjų, IT inžinierių ir architektų, duomenų analitikų, projektų vadovų ir kitų augti siekiančių specialistų.

No items found.